Kolibri Apartmen

Cím: 1082 Budapest, Kis Stacio 5

Set in Budapest, 1 km from Blaha Lujza Square and 1.6 km from Dohany Street Synagogue, Kolibri Apartmen provides accommodation with amenities such as free WiFi and a flat-screen TV. The property features inner courtyard views and is 1.8 km from Keleti Pályaudvar Metro Station and 2 km from Keleti Railway Station. The property is 1.1 km from Hungarian National Museum, and within 2.2 km of the city centre. The air-conditioned apartment consists of 1 bedroom, 2 living rooms, a fully equipped kitchen with a dishwasher and a coffee machine, and 1 bathroom with a shower and a hair dryer. Towels and bed linen are featured in the apartment. For added privacy, the accommodation features a private entrance. Hungarian State Opera is 2.7 km from the apartment, while House of Terror is 2.7 km away. The nearest airport is Budapest Ferenc Liszt International Airport, 12 km from Kolibri Apartmen.

Egyéb információk, árak, szállásfoglalás

A(z) Kolibri Apartmen megnevezésű szállás árainak, szobaadatainak, felszereltségének, valamint az ott megszállt vendégek szöveges értékeléseinek megtekintéséhez kattints az alábbi gombra!

Tájékozódj a részletes foglalási feltételekről, a(z) Kolibri Apartmen szálláshely által nyújtott szolgáltatásokról, a környéken található látnivalókról és szabadidős lehetőségekről.

Tekintsd meg a szabad helyeket, kattints az alábbi gombra és foglalj szállást a a vendégek által "Kiváló" minősítéssel ellátott, 9,6 pontra értékelt Kolibri Apartmen szálláshelyen!

Budapest még több szállással vár

Nem találtál megfelelő szállást Budapest és környékén? Kattints az alábbi gombra és további kiváló, kényelmes és olcsó szállások kínálatát találhatod Budapest településen. Kattints, és tekintsd meg Budapest további szállás kínálatát! További eredményes szálláskeresést kívánunk!

Hol található a(z) Kolibri Apartmen szállás

Kattints a térképre!

Kolibri Apartmen a térképen
Vendégek értékelése

Kolibri Apartmen elnevezésű szállás értékelése az ott megszállt vendégek véleménye alapján:

Kiváló

9,6
A szálláshely főbb adatai
  • Szállás neve: Kolibri Apartmen
  • Szálláshely kategóriája: apartman
  • Régió: Budapest
  • Település: Budapest
  • Szállás címe: 1082 Budapest, Kis Stacio 5
A szállás szolgáltatásai

ingyenes wifi családi szobák nemdohányzó szobák légkondicionálás

Foglalási feltételek

A szálláson nem tarthatók legény- vagy leánybúcsúk. 23:00:00 és 08:00:00 között tilos a nyugalmat zajjal megzavarni. A szálláson a tartózkodása során keletkezett kár esetén megkérhetik, hogy legfeljebb € 50 összeget fizessen a kijelentkezés után, a szálláshely káreseti szabályzatának megfelelően. Engedély száma: MA 23077821

Kolibri Apartmen képgaléria