Lovag 12 Terrace Designer Home

Cím: 1066 Budapest, 12 Lovag utca

Right in the centre of Budapest, situated within a short distance of House of Terror and St. Stephens Basilica, Lovag 12 Terrace Designer Home offers free WiFi, air conditioning and household amenities such as a microwave and kettle. Boasting a lift, this property also provides guests with a sun terrace. The property is non-smoking and is set 600 metres from Hungarian State Opera. The spacious apartment has 2 bedrooms, a flat-screen TV with streaming services, a fully equipped kitchen with a dishwasher and an oven, a washing machine, and 1 bathroom with an a bath or shower. Towels and bed linen are offered in the apartment. The property has an outdoor dining area. Popular points of interest near the apartment include Dohany Street Synagogue, Blaha Lujza Square and Hungarian Parliament Building. The nearest airport is Budapest Ferenc Liszt International, 15 km from Lovag 12 Terrace Designer Home, and the property offers a paid airport shuttle service.

Egyéb információk, árak, szállásfoglalás

A(z) Lovag 12 Terrace Designer Home megnevezésű szállás árainak, szobaadatainak, felszereltségének, valamint az ott megszállt vendégek szöveges értékeléseinek megtekintéséhez kattints az alábbi gombra!

Tájékozódj a részletes foglalási feltételekről, a(z) Lovag 12 Terrace Designer Home szálláshely által nyújtott szolgáltatásokról, a környéken található látnivalókról és szabadidős lehetőségekről.

Tekintsd meg a szabad helyeket, kattints az alábbi gombra és foglalj szállást a a vendégek által "Kiváló" minősítéssel ellátott, 9,7 pontra értékelt Lovag 12 Terrace Designer Home szálláshelyen!

Budapest még több szállással vár

Nem találtál megfelelő szállást Budapest és környékén? Kattints az alábbi gombra és további kiváló, kényelmes és olcsó szállások kínálatát találhatod Budapest településen. Kattints, és tekintsd meg Budapest további szállás kínálatát! További eredményes szálláskeresést kívánunk!

Hol található a(z) Lovag 12 Terrace Designer Home szállás

Kattints a térképre!

Lovag 12 Terrace Designer Home a térképen
Vendégek értékelése

Lovag 12 Terrace Designer Home elnevezésű szállás értékelése az ott megszállt vendégek véleménye alapján:

Kiváló

9,7
A szálláshely főbb adatai
  • Szállás neve: Lovag 12 Terrace Designer Home
  • Szálláshely kategóriája: apartman
  • Régió: Budapest
  • Település: Budapest
  • Szállás címe: 1066 Budapest, 12 Lovag utca
A szállás szolgáltatásai

ingyenes wifi reptéri transzfer nemdohányzó szobák terasz fűtés lift légkondicionálás

Foglalási feltételek

A szálláson nem tarthatók legény- vagy leánybúcsúk. Engedély száma: MA 23080267

Lovag 12 Terrace Designer Home képgaléria