Luxury Royal Residence in the Heart of Budapest

Cím: 1065 Budapest, 45 Bajcsy-Zsilinszky út

In a central area of Budapest, located within a short distance of St. Stephens Basilica and Hungarian State Opera, Luxury Royal Residence in the Heart of Budapest offers free WiFi, air conditioning and household amenities such as an oven and coffee machine. This 5-star apartment offers a lift. The accommodation provides airport transfers, while a car rental service is also available. The spacious apartment comes with 3 separate bedrooms, 2 bathrooms, a fully equipped kitchen with a dining area and dishwasher, and a living room with a flat-screen TV. Towels and bed linen are featured in the apartment. This apartment is allergy-free and non-smoking. Popular points of interest near the apartment include House of Terror, Dohany Street Synagogue and Blaha Lujza Square. The nearest airport is Budapest Ferenc Liszt International Airport, 14 km from Luxury Royal Residence in the Heart of Budapest.

A szállás tulajdonosa mondja

Welcome to join us and explore Budapest!

Egyéb információk, árak, szállásfoglalás

A(z) Luxury Royal Residence in the Heart of Budapest megnevezésű szállás árainak, szobaadatainak, felszereltségének, valamint az ott megszállt vendégek szöveges értékeléseinek megtekintéséhez kattints az alábbi gombra!

Tájékozódj a részletes foglalási feltételekről, a(z) Luxury Royal Residence in the Heart of Budapest szálláshely által nyújtott szolgáltatásokról, a környéken található látnivalókról és szabadidős lehetőségekről.

Tekintsd meg a szabad helyeket, kattints az alábbi gombra és foglalj szállást a a vendégek által "Kiváló" minősítéssel ellátott, 9,2 pontra értékelt Luxury Royal Residence in the Heart of Budapest szálláshelyen!

Budapest még több szállással vár

Nem találtál megfelelő szállást Budapest és környékén? Kattints az alábbi gombra és további kiváló, kényelmes és olcsó szállások kínálatát találhatod Budapest településen. Kattints, és tekintsd meg Budapest további szállás kínálatát! További eredményes szálláskeresést kívánunk!

Hol található a(z) Luxury Royal Residence in the Heart of Budapest szállás

Kattints a térképre!

Luxury Royal Residence in the Heart of Budapest a térképen
Vendégek értékelése

Luxury Royal Residence in the Heart of Budapest elnevezésű szállás értékelése az ott megszállt vendégek véleménye alapján:

Kiváló

9,2
A szálláshely főbb adatai
  • Szállás neve: Luxury Royal Residence in the Heart of Budapest
  • Szálláshely kategóriája: apartman
  • Régió: Budapest
  • Település: Budapest
  • Szállás címe: 1065 Budapest, 45 Bajcsy-Zsilinszky út
A szállás szolgáltatásai

ingyenes wifi reptéri transzfer családi szobák nemdohányzó szobák lift légkondicionálás

Foglalási feltételek

Bejelentkezés 15:00 és 0:00 között A szállással előre tudassa, hogy várhatóan hánykor érkezik. Kijelentkezés 1:00 és 10:00 között Lemondás / előzetes fizetés A lemondási és előrefizetési szabályzatok szállástípusonként változnak. Adja meg, mikor száll meg, majd nézze meg a kiválasztott lehetőségre vonatkozó feltételeket. Kiságyak ? Pótágyak Gyermekekre vonatkozó szabályzatok Bármilyen korú gyereket szívesen látnak. Hogy az összeg és a létszám-információ helyesen jelenjen meg, kérjük, adja hozzá a kereséshez a társaságában utazó gyermekek számát és életkorát. Kiságyra és pótágyakra vonatkozó szabályzatok 0 és 3 év közöttiek Kiságy kérhető Ingyenes A kiságyak száma a választott opciótól függ. További információért nézze meg a kiválasztott opciót. Ezen a szálláson nem kérhető pótágy. A kiságyak elérhetőség függvényében igényelhetők. Nincs korhatár Életkortól függetlenül bárki megszállhat a szálláson Dohányzás Tilos dohányozni. Bulik, rendezvények Tilos bulikat, rendezvényeket tartani. Házi kedvencek Kisállatok nem szállásolhatók el.

Luxury Royal Residence in the Heart of Budapest képgaléria