Margaret apartment on buda site near Margaret island with AirCon

Cím: 1027 Budapest, 28-32 Margit Körút

In the 02. Rózsadomb district of Budapest, close to Matthias Church, Margaret apartment on buda site near Margaret island with AirCon has free WiFi and a washing machine. The property is around 2.4 km from Chain Bridge, 2.5 km from Buda Castle and 1.5 km from Trinity Square. The property is 1.9 km from Hungarian Parliament Building, and within 1.8 km of the city centre. The air-conditioned apartment consists of 2 bedrooms, a fully equipped kitchen and 1 bathroom. A flat-screen TV is offered. The accommodation is non-smoking. Fishermans Bastion is 1.5 km from the apartment, while House of Terror is 2.9 km from the property. The nearest airport is Budapest Ferenc Liszt International Airport, 17 km from Margaret apartment on buda site near Margaret island with AirCon.

A szállás tulajdonosa mondja

A well equipped retro style apartment with all conforts and excellent location.

Egyéb információk, árak, szállásfoglalás

A(z) Margaret apartment on buda site near Margaret island with AirCon megnevezésű szállás árainak, szobaadatainak, felszereltségének, valamint az ott megszállt vendégek szöveges értékeléseinek megtekintéséhez kattints az alábbi gombra!

Tájékozódj a részletes foglalási feltételekről, a(z) Margaret apartment on buda site near Margaret island with AirCon szálláshely által nyújtott szolgáltatásokról, a környéken található látnivalókról és szabadidős lehetőségekről.

Tekintsd meg a szabad helyeket, kattints az alábbi gombra és foglalj szállást a a vendégek által "Kiváló" minősítéssel ellátott, 9,3 pontra értékelt Margaret apartment on buda site near Margaret island with AirCon szálláshelyen!

Budapest még több szállással vár

Nem találtál megfelelő szállást Budapest és környékén? Kattints az alábbi gombra és további kiváló, kényelmes és olcsó szállások kínálatát találhatod Budapest településen. Kattints, és tekintsd meg Budapest további szállás kínálatát! További eredményes szálláskeresést kívánunk!

Hol található a(z) Margaret apartment on buda site near Margaret island with AirCon szállás

Kattints a térképre!

Margaret apartment on buda site near Margaret island with AirCon a térképen
Vendégek értékelése

Margaret apartment on buda site near Margaret island with AirCon elnevezésű szállás értékelése az ott megszállt vendégek véleménye alapján:

Kiváló

9,3
A szálláshely főbb adatai
  • Szállás neve: Margaret apartment on buda site near Margaret island with AirCon
  • Szálláshely kategóriája: apartman
  • Régió: Budapest
  • Település: Budapest
  • Szállás címe: 1027 Budapest, 28-32 Margit Körút
A szállás szolgáltatásai

ingyenes wifi légkondicionálás

Foglalási feltételek

Bejelentkezés 15:00 és 0:00 között A szállással előre tudassa, hogy várhatóan hánykor érkezik. Kijelentkezés 0:00 és 10:00 között Lemondás / előzetes fizetés A lemondási és előrefizetési szabályzatok szállástípusonként változnak. Adja meg, mikor száll meg, majd nézze meg a kiválasztott lehetőségre vonatkozó feltételeket. Káreseti szabályzat A szálláson a tartózkodása során keletkezett kár esetén megkérhetik, hogy legfeljebb € 100 összeget fizessen a kijelentkezés után, a szálláshely káreseti szabályzatának megfelelően. Kiságyak ? Pótágyak Gyermekekre vonatkozó szabályzatok Bármilyen korú gyereket szívesen látnak. Hogy az összeg és a létszám-információ helyesen jelenjen meg, kérjük, adja hozzá a kereséshez a társaságában utazó gyermekek számát és életkorát. Kiságyra és pótágyakra vonatkozó szabályzatok Ezen a szálláson nem kérhető sem pótágy, sem kiságy. Nincs korhatár Életkortól függetlenül bárki megszállhat a szálláson Dohányzás Tilos dohányozni. Bulik, rendezvények Tilos bulikat, rendezvényeket tartani. Csendes időszak 22:00 és 8:00 között tilos a nyugalmat zajjal megzavarni. Házi kedvencek Kisállatok nem szállásolhatók el.

Margaret apartment on buda site near Margaret island with AirCon képgaléria